Mekan Fotoğrafçılığında; Ticari Kar Güden Pek Çok Firma Görselliği Ön Plana Çıkartmak İçin Mekanlarında Fotoğraf Çekimlerine İhtiyaç Duymakta ve Firmasını En İyi Şekilde Temsil Etmek İçin Mekan Fotoğrafçılığı Konusunda Bizimle İrtabata Geçmektedir. Firmaların Tanıtımını ve Özelliklerinin Ön Planda Bulunduğu Mekan Fotoğraflarını Çekerek İhtiyaçlarını Karşılamaktayız. Mekan Sahipleri Elde Etmiş Oldukları Kaliteli Mekan Fotoğrafları Broşür, Dergi, Katalog Gibi Bir Çok Tanıtım Mecraları İçerisinde Sunarak Mekanlarının Daha Popüler ve Yoğun İlgi İle Karşılaşmasına Zemin Hazırlamaktadır..Mimari çekim kategorisi altında yer alan mekan fotoğrafı çekimleri, emlak ve gayrimenkul fotoğrafları çekimi, otel ve turistik tesis fotoğrafları çekimleri için özel lensler ve yüksek kaliteye sahip fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Bu alanlarda yapılan çekimler kaliteli ve özel ekipmanın yanında kapsamlı fotoğraf ve Photoshop bilgisi gerektirir. Mimari fotoğraf çekimi aşamasında özel fotoğraf teknikleri kullanılır ve çekim sonrası Photoshop ortamında çok kapsamlı mimari düzeltme uygulamaları gerçekleştirilir.

Mimari iç mekan fotoğraf çekimleri kapsamında otel, konut projesi, fabrika, spor tesisi, şirket binası ve benzeri her türlü yapının iç mekanının tanıtılması amacıyla mimari bakış açısıyla fotoğraflar çekiyoruz.
İç mekan fotoğraf çekimlerinde gerçekçiliği arttırmak ve kullanım alanlarını anlatmak amacı ile model kullanmamız gerekebiliyor.
İç mekan çekimlerinde ortam şartına ve aydınlatmasına bağlı olarak kapsamlı ışık sistemleri ile çalışmamız gerekebiliyor.
Çekimleri mimari çekimlere uygun olarak seçilmiş yüksek kalitedeki üst düzey fotoğraf makineleri ve özel objektifler ile mimari çekim teknikleri kullanarak tamamlıyoruz.
Ortaya çıkan fotoğrafları her türlü tanıtım mecrasında kullanabileceğiniz şekilde bilgisayar ortamında detaylı olarak işliyor, mimari düzeltmeler uyguluyor ve yüksek çözünülürlüklü olarak dijital ortamda teslim ediyoruz.

Emlak ve gayrimenkul fotoğraf çekimi ülkemizde son yıllarda önem kazanmaya başladı. Satılmak istenen yada kiralanacak olan mülklerin internet üzerinde yer alacak fotoğraflarının iyi ve profesyonel olması müşterilerin mülke olan ilgisini arttırmaktadır.

Son yıllarda ülkemizde mülk sahipleri ve aracılar, profesyonel emlak ve gayrimenkul fotoğrafçısı tarafından çekilmiş olan kaliteli ve yaratıcı fotoğrafların sonuç üzerindeki etkisini farketmiş bulunuyor.

Yaptığımız emlak ve gayrimenkul fotoğrafı çekimlerinde özel çekim teknikleri, kaliteli ekipmanlar ve özel objektifler kullanıyoruz. Yapılan çekimler Photoshop ortamında titizlik ile işleniyor, mimari düzeltmeler uygulanıyor ve sonuç fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediliyor.

Çekim programımızın uygun olması halinde İstanbul, Eskişehir, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik, Kütahya, Afyon, Konya gibi illerde mimari iç mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa herhangi bir ilde rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Share this post on: