Düğün çekimlerini; düğün öncesi,düğün günü ve düğün sonrası olarak üç e ayırıyorum.Düğün günü kuaförde makyajınızdan itibaren başlayarak düğün salonuna kadar ki bölümde size eşlik ediyor ve en özel anlarınızı kareliyorum. Özel anlaşma ile düğününüze katılarak en mutlu gecenizde ve ‘o mutlu anlarınızı yakalıyorum.

Düğün fotoğraflarınızı dilerseniz hazırladığımız paketlerden birini seçebilir veya size özel bir paket hazırlayarak çok özel bir çekim gerçekleştirebiliriz. Düğün fotoğrafçısı olarak Bursa ve çevresinde hizmet vermekte olup; özel istek halinde şehir dışına da hizmet vermekteyim. Günün istediğiniz saati bizzat benimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düğün çekiminizi isteğinize göre tüm gün çekim veya sadece dış çekim olarak yaptırabilirsiniz. Tüm gün çekimde isteğinize göre kuaför çekimini veya gelin almayı oluşturduğunuz pakete dahil edebilirsiniz. Mesela, sadece dış çekim yaptırmak istemiyorsunuz, bu çekime kuaför yada gelin alma çekimini ekleyebilir, yada her ikisini de isteyebilirsiniz. Çekim sonrasında tek başına (bütün fotoğrafların dvd de teslim edilmesiyle) albüm yaptırabilir, yada bu albüme aile yada cep albümlerini ekleyebilirsiniz. Yani kısacası, her biri ayrı fiyatlandırılan çekimleri istediğiniz şekilde, bütçenize uygun olarak birleştirebilir, size özel paket oluşturabilirsiniz.

“Düğün günü çok yoğun geçecek, fotoğraf çektirmeye vaktimiz yok” derseniz, düğün öncesi veya sonrasında ister hafta içi isterseniz hafta sonu fotoğraf çekimini gerçekleştirebiliriz. Hafta içi – hafta sonu, düğün öncesi – düğün sonrası olarak yapılan çekimlerde de fiyat değişikliği yoktur. Çekim için belirlediğiniz tarihte sizin dışınızda başka hiç kimseye randevu vermiyoruz.Bu yüzden dilediğiniz mekanlarda, dilediğiniz zaman diliminde, dilediğiniz kadar fotoğrafınızı çekebiliriz.

Düğün çekiminizi isterseniz fotoğraf baskısı, foto blok veya fotoğraf albümü şeklinde yaptırabilirsiniz. Dilerseniz foto takvim oluşturabilir, kanvas tablo-poster yada forex şeklinde kendize özel hatıralar bırakabilirsiniz.Ayrıntılı olarak fiyat bilgisi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Share this post on: