Hayatınızın belki de en heyecanlı ve en önemli anını hayatınız boyunca  hissederek yaşamanıza yardımcı olacak bu fotoğraflarla bebeğinizin ilk anlarını ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

Doğum Fotoğraflarında doğum öncesi hastane, doğum anı, doğum sonrası, bebek ünitesi, ilk emzirme, aile fotoğrafları ve bebeğin tek başına çekilmiş fotoğrafları bulunur.Dilerseniz 2.gün hastane ve evde aile çekimi de yapılır.

Doğum fotoğrafları Hizmeti; Doğumhane ya da ameliyathaneye giderken, doğuma girecek olan bir başka yakınınızın hazırlanışı, bebeğin doğum anı ve anne/baba ile ilk buluşması, diğer aile fertleri ile karşılaşma, bebek odası fotoğrafları (izin verilen hastanelerde bebek odasının içinden, verilmeyen hastanelerde camdan), annenin odaya gelişi, bebekle ilk buluşma ve emzirme anları ile sona erer.

Bebek odaya geldikten sonra çekilen emzirme fotoğraflarını takiben 1 saat ara verilerek, anne- bebek, baba – bebek, bebek portreleri ve odada bulunan yakınlar ile aile çekimi ile sona erer.

Bu çekimlerin sonunda tüm fotoğrafların düzenlenmesi ve albüm çalışması tamamlandığında dvd içerisinde çekilen tüm fotoğraflar albüm ile birlikte adrese gönderilir. Ayrıca DVD’de günün fotoğraflarından oluşan müzikli slide gösterisi yer alır.

Share this post on: