Doğum günü çekimlerinde çekim 1 saat önce başlar ve aile fotoğrafları çekilir. Çekimin ikinci bölümü pasta kesilirken başlar, hediye açılması ve toplu aile fotoğrafları ile sona erer.

Baby shower partilerinde çekim 1 saat önce başlar, anne adayının ve misafirlerin fotoğrafları çekilir. Çekimin ikinci bölümü pasta kesilirken başlar, hediye açılması ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erer.

Hamile, Aile/Bebek/Çocuk fotoğraf çekimleri yaklaşık 3 saat sürer, istenilen mekanda çekim yapılır.

Bebeğinizin/çocuğunuzun doğum gününde veya doğumdan önce bebeğinizi beklerken verdiğiniz baby shower partisinde, doğum sonrası diş çıkardıktan sonraki diş buğdayı partisinde veya diğer özel günlerinizde en güzel anlar fotoğraflanır.

Bebeğiniz doğmadan önce hamilelik fotoğraflarınızı da isteğiniz doğrultusunda dış çekim veya evinizde yapabiliyoruz.

Bebeğin, ailenin ve fotoğrafçının rahatlığı açısından, yeni doğan bebeğiniz için fotoğraf çekiminin ilk 20 gün içerisinde yapılması önerilir.

Çeşitli kostüm, aksesuar ve sizin için manevi değeri olan eşyalarla evinizde veya beraberce karar verebileceğimiz bir mekanda, gün ışığında çekim yapılır. Kendinize özel seçenekler oluşturabilirsiniz.

Bebeğinizin çekimini isterseniz fotoğraf baskısı, foto blok veya fotoğraf albümü şeklinde yaptırabilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizin ilk fotoğraflarından foto takvim oluşturabilir, kanvas tablo-poster yada forex şeklinde hatıra bırakabilirsiniz.

Share this post on: